×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Super-femra Inis Gjoni poston një foton nga shtrati

E Enjte, 05 Prill 2018 12:59

Inis Gjoni mbetet një prej femrave më të bukura shqiptare.

 

Ajo vijon të jetë një femër super në formë, pa e ndjerë fare peshën e viteve . Për Inisin tonë të bukur ato mbesin vetëm çështje numrash.

 

Ish-balerina, shoëgirl-i dhe regjisorja Inis Gjoni herë pas here publikon foto në rrjete sociale.

 

Së fundmi ajo ka publikuar foto ku shfaqet tepër sensuale dhe joshëse.

 

Inisi shfaqet sa e ëmbël aq edhe sensuale dhe padyshim komplimentet nga ndjekësit e saj në Instagram nuk kanë munguar as këtë herë për të.

inisi

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 10:51

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...