Selena Gomez bën këngë për të dashurin dhe ish-të dashurin

E Enjte, 05 Prill 2018 12:45

Selena Gomez është gati të nxjerrë muzikë të re dhe po punon me tekstshkrues për të realizuar një këngë rreth lidhjeve të saj me Justin Bieber dhe The Weeknd.

 

“Ajo po punon rreth një këngë që do të flasë për ndarjet e bashkimet dhe gjithë ulje-ngritjet e lidhjeve me Justin e The Weeknd”,- shkruan “HollywoodLife”.

 

Selena po mendon të flasë për të dashurit e saj në këngë, njësoj si shoqja e saj Taylor Swift, e cila gjatë gjithë karrierës ka shkuar për dashuritë e vjetra e të reja.

Romancat e Selenës me të dashurin historik dhe "The Weeknd", kanë qenë objekt titujsh në medien dhe rozë dhe njerëzit ndoshta janë të interesuar të dinë më shumë detaje rreth tyre.

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 10:49

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...