Pas ndarjes nga bashkëshorti, Jonida zbulon dashurinë e saj më të madhe

Saturday, 09 June 2018 18:07

Jonida Maliqi është nga ato personazhe të show-bizit shqiptar që rrallë herë publikonte foto të djalit të saj. Sa ishte i vogël ajo postonte shumë rrallë foto të vogëlushit të saj por me kalimin e kohës duket se gjërat kanë ndryshuar.

Dashuriam më e madhe për Jonidën është Dan, djali i saj.

Këngëtarja Jonida Maliqi ka postuar një video nga pushimet dhe ka kapur momentin e duhur, kur Dan i jep një puthje tek faqja.

“Ka dashuri më të madhe? Joooo, është e vetmja pa kushte”, shkruan mami Jonida për djalin e vetëm, shokun e saj të ngushtë me të cilin po bën pushimet e para të kësaj vere.

j1

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!