×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Para se të fejohej, Taulanti kishte të dashur Miss-in më të bukur

Hënë, 02 July 2018 18:10

Taulant Xhaka rrëmbeu zemrën e të gjithëve kur u paraqit me fanellën e kombëtares shqiptare. 

Futbollisti Baselit para se të fejohej me Arbnorën ishte në një lidhje publike me kandidaten për ‘Miss Zvicra’, Dorina Podrimën.

Taulanti u nda nga ajo duke treguar se kishin mosmarrëveshje.

Por tani Taulanti bëri bujë me fejesën e tij në shtypin kosovar ku i dha fund beqarisë së tij me Arbnorën në një ceremoni tradicionale.

 

Kjo është ish e dashura e Taulantit.

ttt 1 1530540225 7630716

Modifikuar më Hënë, 02 July 2018 19:15

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...