Ja kush është bjondja seksi që po kalon fundjavën balerini i portokallisë

Diel, 15 Prill 2018 16:58

Balerini i portokallisë Ledian Agalliaj, i njohur për publikun jo vetëm për punën e tij por edhe për fizikun, shpesh herë poston foto me të dashurën, gjatë takimeve të tyre të ëmbla.

Këtë fundjavë ai ka postuar një tjetër foto ku tregon se po e kalon ditën e pushimit me të dashurën e tij, ku duken shumë të dashuruar dhë të ëmbël.

‘’ SUNDAY VIBES’’ shkruan ai në mbishkrimin që shoqëron foton.

florian agalliu

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:19

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...