Ja si duket Kim në ritakimin me shokët e klasës

Diel, 15 Prill 2018 16:36
Kim Kardashian Kim Kardashian

Kim Kardashian njihet si një femër tejet provokuese në të gjitha daljet e saj publike dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe kësaj radhe.

Gjatë një ritakimi me shokët e saj të gjimnazit, të cilët nuk i kishte takuar prej dy dekadash ajo duhet të bëntë një përshtypje të mirë dhe sigurisht që këtë bëri.

37-vjeçarja e veshur me një këmishë të bardhë në formë fustani, ka bërë zgjedhjen e duhur pasi dukej e manhitshme.

Kur arriti në vendtakim në Toskana të premten në mbrëmje, këmbët dhe busti i Kim ishin të vetmet që binin në sy.

Wow factor: Kim Kardashian put her cleavage and legs on full display as she arrived for her 20th year high school reunion on Friday night

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:20

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...