E keni parë sa seksi duket këngëtarja shqiptare me barkun e rrumbullakosur?

Diel, 15 Prill 2018 15:18
E keni parë sa seksi duket këngëtarja shqiptare me barkun e rrumbullakosur? Blerina Braka

Kohët e fundit shumë nga këngëtaret shqiptare kanë ndarë momentet e tyre të lumtura gjatë pritjes së ëmbël.

Blerina Braka këngëtarja e njohur për publikun, ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet shumë e ëmbël, në pritjen e fëmijës së saj të parë.

Ajo pret një djalë por është shfaqur tejet seksi me një këmishë të zezë dhe barkun e rrumbullakosur.

blerina braka

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:20

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...