Lori Hoxha vjen me ndryshime drastike, ja cfarë look-u ka zgjedhur për këtë pranverë

Diel, 15 Prill 2018 15:10
Lori Hoxha Lori Hoxha

Blogerja e njohur shqiptare dhe trashëgimtarja e Top Chanel ka ardhur me një look ndryshe këtë pranverë.

Nuk jemi mësuar ta shohim shpesh Lorin me tone të forta në buzë dhe as me flokë të shkurtra.

Epo kësaj rradhe, ajo ka preferuar një model flokësh të shkurter dhe buzë flak të kuqe.

Aq ndryshe sa as i vëllai nuk e ka njohur siç shkruan edhe ajo’’ so diffrent my brother didn’t recognize me’’ .

Si një ikonë mode e vërtetë, edhe kësaj here Lori shkëlqen.

lori

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:21

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...