Lori Hoxha një fashioniste e vërtetë, por sa kushtojnë veshjet e saj?

Saturday, 21 Prill 2018 14:44
Lori Hoxha Lori Hoxha

Trashëgimtaria e njohur e Top Chanel dhe njëkohësisht një nga blogeret më të njohura në Instagram njihet për jetën e saj të luksit por jo vetëm.

Lori Hoxha është një fashioniste e vërtetë dhe kur vjen puna tek veshjet e shtrenjta dhe të bukura zor se mund t’ia kalojë ndonjë tjetër vajzë në Shqipëri.

Por ndoshta nuk e dinit, sa kushton një veshje e Lori Hoxhës.

Ja do jua tregojmë tani, sa harxhon milioneria shqiptare për disa nga veshjet e saj.

Një pallto e markës së njohur Fendi e blerë nga Lori kushton 2.025 euro, ndërsa një çantë Gucci 1.700 euro.

Lori harxhon për një palë shapka Gucci plot 850 euro.

Të gjithë e njohim tashmë, fiksimin e Lorit për firmat e shtrenjta.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

Politikë

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

  Sot, regjisori Dhimitër Anagnosti mbushi 85 vjeç, duke u dekoruar nga presidenti Meta me dekoratën “Gjergj Kastiroti Skënderbeu”. Luan Rama ka postuar një foto me regjisorin e njohur, duke u shprehur...

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

Politikë

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

  Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Brisida Shehaj, ka reaguar lidhur me deklaratat e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, për çështjen e përgjimeve të Antimafias Italiane. Reagimi i Shehajt   Fundi i botës: Lali...

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

Politikë

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

  Kryetarja e LSI Durrës, Kontjana Kuçi, deklaron se banorët e qytetit bregdetar ndihen të zhvatur nga qeveria. Ajo rendit ndër problematikat kryesore të ngritura në takimet e përditshme me qytetarët...