Brad Pitt prezanton të dashurën, ska lidhje me Hollivudin

Saturday, 21 Prill 2018 16:34

Ajo quhet Neri Oxman dhe raportohet se është e dashura e re e aktorit të njohur Brad Pitt. Ky i fundit duket se e ka kaluar shokun e divorcit me Angelina Jolie, me ët ciëln ka pesë fëmijë, tre tyret dhe dy të adoptuar.

 

 

Mediat e huaja raportojnë se 42-vjeçarja është e dashura e re e aktoprit të njohur. Ajo është një femër jo vetëm e bukur, por dhe e zgjuar dhe më shumë klas, pasi Oxman arkitekte dhe petagoge në Univers dhe mban titullin Doktor.

Deri pak kohë më parë, 42-vjeçarja me origjina nga Izraeli ishte e martuar me një miliarder shumë më të madh në moshë. Por tashmë duket se ajo ka nisur një romancë me aktorin e njohur Pitt, dhe mund të kthehen në një nga çiftet më interesantë. Mendohet se çifti është njohur një vit më parë në Afrikën e Jugut.

“Ai është i hipnotizuar nga intelekti i saj, filozofia e saj e ftohtë në jetë dhe dashuria e tyre e përbashkët për artet dhe dizajnin” thotë një burim pranë tyre për Us Weekly.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

Politikë

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

  Sot, regjisori Dhimitër Anagnosti mbushi 85 vjeç, duke u dekoruar nga presidenti Meta me dekoratën “Gjergj Kastiroti Skënderbeu”. Luan Rama ka postuar një foto me regjisorin e njohur, duke u shprehur...

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

Politikë

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

  Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Brisida Shehaj, ka reaguar lidhur me deklaratat e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, për çështjen e përgjimeve të Antimafias Italiane. Reagimi i Shehajt   Fundi i botës: Lali...

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

Politikë

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

  Kryetarja e LSI Durrës, Kontjana Kuçi, deklaron se banorët e qytetit bregdetar ndihen të zhvatur nga qeveria. Ajo rendit ndër problematikat kryesore të ngritura në takimet e përditshme me qytetarët...