Justin Bieber, godet me grushta një të panjohur

Hënë, 16 Prill 2018 13:36

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber është përfshirë në një incident në festën e organizuar nga Patrick Schwarzenneger.   

Bieber është përleshur me një person të panjohur, pasi ai kishte kapur nga fyti një vajzë.

Fillimisht, Justin dhe miqtë e tij tentuan të bisedonin me këtë person por pasi panë që ai nuk e lështonte vajzën, Justin e ka goditur për ta shpëtuar. Burime për “TMZ” kanë thënë se burri ishte i droguar dhe vajza ka qenë ish e dashura e tij. Pasi është larguar nga vendi i ngjarjes, është arrestuar. 

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 13:50

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...