E keni parë vajzën e John Legend me takat e mamit? Shikoni sa e ëmbël është Luna

Hënë, 16 Prill 2018 15:24
Luna dhe John Legend Luna dhe John Legend

E keni parë vajzën e John Legend me takat e mamit? Shikoni sa e ëmbël është vogëlushja Legend

Vajza e parë e çiftit John Legend dhe modeles Chrissy Teigen është një dashuri e vërtëtë.

John dhe Chriss postojnë shpeshherë foto dhe video të saj në profilet e tyre në Instagram, por kjo video ku Luna vesh takat e mamit dhe duket si një zonjushë e vërtetë është shumë qesharake.

Video është shpërndarë nga shumë faqe dhe është bërë virale.

Epo Luna e vogël di si të tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 16:16

Video

working on our peace sign!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...