E mbani mend John Cena-n, ja cfarë i ka ndodhur yllit të wrestling

Hënë, 16 Prill 2018 15:58
John Cena John Cena

E mbani mend yllin e wrestling John Cena?

Së fundmi ai dhe e fejuara e tij prej 6 vitesh kanë njoftuar ndarjen e tyre.

Ata njoftuan në një deklaratë të përbashkët të dielën: “ Vendimi ishte shumë I vështirë por ne akoma ruajm dashuri dhe respect për njëri-tjetrin. Ne ju kërkojmë të respektoni privatësin tonë gjatë kësaj periudhe”.

Ndërkohë çifti kishte planifikuar dasmën në 5 Maj.

Cena tashmë 40 vjeç ndau në foto pas lajmit një foto me zemër të thyer dhe një citat ku shkruante” Ne ishim së bashku. Unë i harrova të tjerat”.

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 15:59

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...