Erik Lloshi i “vë shqelmin” lidhjes 5-vjeçare, fejohet me bukuroshen bjonde

Hënë, 16 Prill 2018 15:58

Jeta private e Erik Lloshit ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes së mediave e sidomos lidhja e tij me modelen Jola Progri. Pas 5 vitesh së bashku shtatorin e vitit të kaluar dyshja i dhanë fund. Ata fshinë nga Instagrami të gjitha fotot ku shfaqeshin bashkë dhe ndarjen e tyre e konfirmoi edhe vetë këngëtari pak më vonë.  Eriku tani ka shpallur fejesën me një vajzë tjetër me të cilën siç deklaroi në një intervistë për “Thumb”, është lidhur 1 muaj pas ndarjes nga Jola.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...