Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të atin!

E mërkurë, 22 May 2019 22:30

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare!

Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe ka publikuar një foto të prindërve.

Në të shfaqen babai dhe nëna shtatzënë me Xhensilën, një muaj para se të lindte dhe dy gjyshërit e këngëtares:

Mamin e Xhensilës e kemi parë shpesh nëpër postimet e saj, ku nuk kanë munguar dedikimet e dashurisë.

Por të atin e këngëtares nuk e kemi parë asnjëherë, dhe kjo ka qenë zgjedhja e vetë këngëtares.

Nuk e dimë ende nëse kjo zgjedhje e këngëtares lidhet me raportin e saj me të atin!

Gjithsesi nuk na mbetet gjë tjetër veçse të shijojmë këtë foto të këndshme familjare!

Modifikuar më E Enjte, 23 May 2019 09:12

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lefter Maliqi:Rotacioni politik i pashmangshëm! Ndryshimi po ndodh, unë me shokët e mi jemi në koalicion me SHBA dhe BE

Politikë

Lefter Maliqi:Rotacioni politik i pashmangshëm! Ndryshimi po ndodh, unë me shokët e mi jemi në koalicion me SHBA dhe BE

  Deputeti i opozitës parlamentare, Lefter Maliqi ka vijuar me akuzat kundër Ramës duke thënë se rotacioni politik është i pashmangshëm. Maliqi shprehet se Rama ka mbetur vetëm pasi gris çdo marrëveshje...

Ph.D.Ilir Pecnikaj/ZOT NA SHPËTO NGA KJO QEVERI DHE KOMITETI I SAJ TEKNIK.

Politikë

Ph.D.Ilir Pecnikaj/ZOT NA SHPËTO NGA KJO QEVERI DHE KOMITETI I SAJ TEKNIK.

Mjegullnaja e pandemisë, shurdhëria e qeverisë dhe idiotësitë e “Komitetit Teknik”, të cilëve COVID-19 ju ka marrë trutë, kanë kurthuar të gjithë popullin, qoftë fizikisht dhe mendërisht. Çdo ditë lexon një...

Gjeneral * Piro AHMETAJ: “Kryeministri në ikje dorovit për 1 €, Bazën Ushtarake Detare të Sarandës”

Politikë

Gjeneral * Piro AHMETAJ: “Kryeministri në ikje dorovit për 1 €, Bazën Ushtarake Detare të Sarandës”

Para më shumë se një jave Kryetari i Partisë Demokratike, Zoti Lulzim BASHA, paralajmëroi publikisht nga Divjaka se, në shkelje të ligjit dhe të interesave kombëtare, Kryeministri në ikje, po...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!