FOTOGALERIA/ Kate Middlleton shkëlqen në banketin me Trump

Tuesday, 04 June 2019 12:17

Kate Middlleton në banketin e Shtetit me Trump  vesh fustanin e gjatë dhe të bardhë të princesësh, Diana. Shkëlqen edhe Melania, edhe ajo me fustan të bardhë si Mbretëresha Elisabet dhe Camilla Parker BoWles. E vetmja që mungon është Meghan Markle.

Gruaja e Harry me  justifikimin e kujdesjes ndaj të voglit Archie, nuk u prezantua në darkën e Shtetit. Dukeshës së Sussex nuk i pëlqen Trump, ndërsa ky i fundit e ka kritikuar duke e cilësuar si të ‘keqe’.

Por edhe për Kate Middleton prania e amerikanëve duke e bezdisshme, aq sa ka kërkuar të mos ulet pranë Trump. Pavarësisht se në kodin e darkës nuk kishte indikim për ngjyrën, familja mbretërore zgjodhi të vishej e tëra me të bardha.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Politikë

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Nga Aleksander Biberaj HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETAR! QEVERIA HOTI E PROJEKTUAR NGA HASHIM THACI SI QEVERI KURBAN KOLABORACIONISTE E SERBISE...

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Politikë

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Skandali i shkëmbimit të territoreve mori të tjera përmasa ditët e fundit, pas komenteve të bëra nga ish-këshilltari për sigurinë në SHBA, John Bolton. Ndërkohë ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë...

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Politikë

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Nga Ilir PecnikajNjë tjetër bluzë e bardhë ndërroi jetë sot. Që në fillim të marsit i kam kërkuar ministres “ruaj bluzat e bardha sepse do të bien si birilat”. Çfarë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!