FOTO/ Rashel Kolaneci çmend grekët me format bombastike

Tuesday, 04 June 2019 21:15

Rashel Kolaneci është një femrat me format më bombastike të shoubizit shqiptar. Edhe pse prej kohësh i mungon ekranit, ajo është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale.

Rashel ndiqet në masë të madhe edhe në llogarinë e saj në Instagram, ku së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ‘të nxehtë’ nga pushimet që ajo po kalon. Duket se jeta e luksit për yllin është një gjë më se e zakonshme.

auto_rasheli1537278987.pngauto_Rashel-Kolaneci-1540652344.jpgUntitled-5.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Politikë

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit në Prishtinë shkruan se takimi...

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Aktualitet

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi të ndryshojë vendimin e Gjykatës Kundër Korrupsionit dhe Krimit dhe ta rikthejë në detyrë anëtarin e KPA, Luan...

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Aktualitet

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Vazhdojnë arrestimet për grupin e përfshirë në trafikun e emigrantëve nga vendet e Lindjes në Shqipëri, për të vijuar në shtetet e Bashkimit Europian Në kuadër të operacionit “Toka e premtuar”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!