Modelja shqiptare zbulon trupin perfekt dhe një pjesë të gjoksit

Diel, 07 July 2019 09:55

Oriola Marashi cilësohet si një nga modelet më seksi në Shqipëri.

Shpesh herë ajo e ka treguar se nuk di të ndalet dhe këtë gjë e ka bërë sërish.

Ish-anëtarja e OTR po vazhdon të “tronditë” rrjetin me fotot e saj, që me ngrohjen e motit janë bërë më të nxehta.

Jemi mësuar tashmë që Marashi publikon gjithnjë foto dhe video mjaft sensuale ku provokon gjithnjë ndjekësit.

Por duket se fotoja e fundit nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Ajo ka zbuluar trupin perfekt dhe një pjesë të gjoksit.

Ajo së fundmi ishte pjesë e sfilatës për markën e njohur ‘Gucci’

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Instagrami sjell një risi të re

Sociale

Instagrami sjell një risi të re

Të njëjtën foto e postojmë në Facebook, Tëitter, WhatsApp apo Instagram. Madje tek kjo e fundit e postojmë disa herë; në Story dhe Feed sepse siç e thamë, DUHET. Ju që...

Tritoli në Gjirokastër, 10 të shoqëruar nga policia

Aktualitet

Tritoli në Gjirokastër, 10 të shoqëruar nga policia

Rreth 300 gr tritol shpërtheu mbrëmë në banesën e shtetasit Fadil Tola në fshatin Shtëpëz në Gjirokastër. Burime të në Policinë e Gjirokastrës thonë se deri më tani janë 10...

Shqipëria në një situatë të paprecedentë, por shkojmë drejt ...

Politikë

Shqipëria në një situatë të paprecedentë, por shkojmë drejt ...

Nga Fatmir Mediu Shqipëria është futur në një situatë të paprecedentë me tendencë për përplasje institucionale dhe kushtetuese me pasoja të mëdha dhe shumë të vështira për tu riparuar. Pa vënë asnjëherë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!