Dua Lipa konfirmon lidhjen me vëllain e Gigi dhe Bella Hadid (FOTOT)

Diel, 07 July 2019 11:57

Pas ndarjes me Isaac Carew, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, ka konfirmuar lidhjen e re.

Dua u shfaq në festivalin BST përkrah Anwar Hadid, vëllain model të Gigi dhe Bella Hadid.

Modeli shihet në fotot e publikuara nga gazeta “Metro”, teksa mban mes krahëve këngëtaren 23-vjeçare.

Thashethemet për lidhjen e re të Duas nisën të qarkullojnë vetëm 3 javë më parë, kur u konfirmua edhe ndarja e saj me Isaac Carew. Dua u pa në festën e ditëlindjes së Anwar Hadid në qershor.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Politikë

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Prokuroria ka nisur hetimet mbi punonjësit e policisë, të cilët ushtruan dhunë pak ditë më parë ndaj një 15-vjeçari në zonën e liqenit Artificial në Tiranë. Prokuroria ka kërkuar me vendim...

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Politikë

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Avdullah Hoti ka rezantuar sot në Kuvendin e Kosovës emrat e kabinetit qeveritar ku do të ketë 4 zv.kryeministra e 16 ministra. Besnik Tahiri i AAK’së do të jetë zëvendëskryeministri i...

Gjeneral AHMETAJ:“Valle delikuentësh rreth bazës së Pashalimanit”

Politikë

Gjeneral AHMETAJ:“Valle delikuentësh rreth bazës së Pashalimanit”

Për shkak të funksioneve që kam ushtruar nuk do doja ti bëja publike vlerësimet strategjike mbi kërcënimet dhe përfitimet e sigurisë kombëtare nga angazhimet & projektet e NATO-s, BE, UN. Por...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!