Artistja me famë botërore do të performojë për herë të parë në Shqipëri

E Enjte, 18 July 2019 13:27

Shilpa Ray kantautorja amerikane do të performojë për herë të parë në Kosovë me 26 Korrik, në Kino Lumbardhi në Prizren.

Këtë e ka bërë të dituar ajo vetë përmes një postimi në profilin e saj në Facebook, ku në listën e performancave të turneut të saj këtë verë, është e caktuar edhe performanca e saj në Prizren.

“26 Korrik – Lumbardhi –Prizren, Kosovë”, shkruhet në listen e saj.

Në listë shihet se ajo do të performoj në shumë vende dhe si duket është mjaft e entuziazmuar për këtë turne udhëtimesh.

“Ky do të jetë një ferr udhëtimesh, por definitivisht jo një udhëtim për në ferr !!! Shihemi se shpejti!” ka shkruar Ray.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ndarja nga jeta e kompozitorit Përparim Tomcini, Luan Rama: Iku njeriu zemërbardhë e miku zemërmirë

Politikë

Ndarja nga jeta e kompozitorit Përparim Tomcini, Luan Rama: Iku njeriu zemërbardhë e miku zemërmirë

Ish deputeti i LSI Luan Rama me anë të një statusi në “Facebook” ka kujtuar ndarjen nga jeta të kompozitorit të njohur dibran Përparim Tomcini. Rama shprehet se sot iku nga...

Mori pjesë në marshim/ Babai i vajzës së dhunuar: Po më bëjnë shantazh, duan të më vrasin. Edi Rama foli vetëm për …

Aktualitet

Mori pjesë në marshim/ Babai i vajzës së dhunuar: Po më bëjnë shantazh, duan të më vrasin. Edi Rama foli vetëm për …

Babai i vajzës së dhunuar seksualisht nga roja i shkollës, Abaz Doku, dhe tre minorenë, ka qenë sot i pranishëm në protestën e organizuar nga shoqëria civile, kundër dhunës ndaj...

Sekuestrohen 450 kg marijuanë, arrestohen dy shqiptarë

Aktualitet

Sekuestrohen 450 kg marijuanë, arrestohen dy shqiptarë

Policia italiane ka arrestuar 4 persona mes tyre dy shqiptarë, pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Sipas mediave italiane, dy shqiptarët e arrestuar janë  Ferdinand Kekaj 35 vjeç dhe Xhuljano...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!