J.Lo festoi 50-vjetorin, urimi i veçantë i të fejuarit

E Enjte, 25 July 2019 09:14

Jennifer Lopez sot ka mbushur 50 vjet. Edhe pse mosha për të duket se është veç një numër. J. Lo vijon të jetë në super formë dhe këtë e tregon në çdo postim në rrjetet e saj sociale.

Përveç shumë urimeve që mori nga fansat e panumërt të saj, J Lo më specialin e kishte nga i fejuari i saj Alex Rodriquez.

Ai postoi një video nga momentet e tyre me të lumtura si çift dhe familje! “Ti je partnerja më e mirë në jetë. Bija më e mirë. Mamaja më e mirë. Në të duam ty. Fansat të duan. Fëmijët të duan. Edhe unë të dua. Le ta bëjmë këtë ditëlindje speciale”, shkruan i dashuri i divës.

Alex nuk hezitoi të komplimentojë të dashurën e tij të zemrës. Ai tha se ajo ishte një ikonë e stilit që ka inspiruar edhe shumë të famshme të tjera.

Lopez kohët e fundit ka pranuar çmimin prestigjioz të FDA-së “Fаshion Icon Awаrd”.

Modifikuar më E Enjte, 25 July 2019 13:04

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Aktualitet

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Mediat fqinje kanë zbardhur emrat e dy shqiptarëve të arrestuar, nga policia italiane në San Salvo, pas megaoperacionit të kryer në Bari. Bëhet e ditur se shqiptarët e arrestuar janë Denis Bimi...

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Aktualitet

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Në banesë ndodhej vetëm nëna e tij me vajzën disa muajshe, ndërsa i ati ishte duke mbledhur kanoçe për të siguruar ushqim për 8 fëmijët e tij. Shkaqet e zjarrit...

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Aktualitet

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se nga super-aksioni policor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!