“Si kukull Barbie”, Klaudia Pepa lë pa fjalë ndjekësit me pozat në “Instagram” (FOTO)

Tuesday, 30 July 2019 21:20

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me ndjekësit foto e video nga përditshmëria.

Si pasojë, ajo është edhe një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

klaudia pepa3

Ditën e sotme, balerina ka publikuar në “Instagram” disa fotografi , ku shfaqet elegante e veshur e gjitha në rozë dhe duket si një Barbie.

klaudia pepa

Pozat e saj kanë marrë mijëra komente, ndërkohë kanë qenë edhe fansat e saj ata që e kanë komplimentuar dhe e kanë krahasuar Klaudian me kukullën Barbie.

klaudia pepa1

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

Aktualitet

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili ka treguar për problematikat e ndërtimeve që u evidentuan pas tërmetit. Sipas tij...

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Aktualitet

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Tërmeti i 26 nëntorit që kaluam, për të gjithë ne që ishim pranë epiqendrës apo edhe ne perimetrin e lëkundjeve shkatërruese të tij, ishte një provë e vështirë për ne...

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Aktualitet

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Një proces gjyqësor ky i dyshuar kryesor është një bashkëshort shqiptar po mbahet në Britaninë e Madhe, ku Fatos Xheta akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij Safie Xheta. Fatos Xheta...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!