Soni Malaj zbulon sekretin që e mban në formë

Hënë, 12 August 2019 13:50

Kjo verë ka qenë e ngarkuar për këngëtaren Soni Malaj. Pas një koncerti recital në amfiteatrin e Liqenit Artificial në Tiranë, ajo ka publikuar disa këngë njëra pas tjetrës. “Ta fala” dhe “Te quiero” kanë qenë dy këngët e fundit të Sonit që deri më tani kanë rezultuar të suksesshme. Së fundmi, ajo dha një intervistë për një radio italiane, ku u quajt edhe latinia e Shqipërisë dhe ku foli për karrierën e saj të gjatë në muzikë.

Si ia del Soni të këndojë live dhe njëkohësisht të mund të kërcejë dhe të jetë aq energjike sa është? Në një intervistë për Top Awards, Soni ka treguar “sekretin” e saj. “Ia dal falë një trajnimi shumë të mirë fizik, vokal dhe ushqimor që bëj gjatë gjithë vitit. Unë kam pasion shumë të madh për artin dhe nuk lodhem asnjëherë së punuari”, ka deklaruar Soni.

Soni punon shumë në fizikun e saj dhe këtë e tregon edhe fakti që ajo edhepse tashmë është bërë nënë, gjithnjë është në super formë fizike.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Planifikonte sulme terroriste në SHBA, Gjykata amerikane merr vendimin për 21-vjeçarin shqiptar

Bota Shqiptare

Planifikonte sulme terroriste në SHBA, Gjykata amerikane merr vendimin për 21-vjeçarin shqiptar

Fabjan Alameti, shqiptari 21-vjeçar që banonte në Nju Jork është dënuar me gati pesë vite burg. Më herët ai kishte pranuar fajësinë për deklarim të rremë tek Byroja Federale e...

"Hapën themelet, por s'më bënë shtëpinë", disa familje në Qafzezë në kontenier prej 1 qershorit

Aktualitet

"Hapën themelet, por s'më bënë shtëpinë", disa familje në Qafzezë në kontenier prej 1 qershorit

Jetesa në kontenierë, disa familje në Qafzezë refuzojnë bonusin e qirasë Prej tërmetit të 1 Qershorit, që u shkatërroi shtëpitë, disa prej banorëve të fshatit Qafzezë jetojnë në kontenierë. Qëndrimi brenda tyre...

Ukraina dhe Rusia do të vazhdojnë bisedimet për gazsjellësin

Globi

Ukraina dhe Rusia do të vazhdojnë bisedimet për gazsjellësin

Kompanitë e gazit, respektivisht Gazprom e Rusisë, dhe ajo e Ukrainës, Naftogaz, kanë thënë se do të vazhdojnë bisedimet për të arritur një marrëveshje rreth transportit të gazit nga Rusia...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!