Bebe Rexha mbush 30 vjeç, tregon çfarë i thonë producentët

Premte, 09 August 2019 22:30

Në fund të këtij muaji, krijuesja  e hitit “Last Hurray” Bebe Rexha do bëhet  30-vjeç dhe do të publikojë një këngë të re për ditëlindje.

Në kohën që do të festojë ditëlindjen, Rexha do të jetë në turne muzikor me Jonas Brothers. Kënga e saj e re, Not 20 Anymore, do të publikohet po në të njëjtën ditë.

“Kënga ka të bëjë me të qenurit 30 vjeç dhe të qenurit një dashnor më i mirë, të plakesh si vera, dhe të pranuarit e 30-tave të mia, ”shpjegoi ajo për Billboard.

Ajo gjithashtu tregoi detaje mbi producentët, pasi i kanë thënë se tashmë është shumë e vjetër për biznesin.

“Unë kam pasur producentë të më që më kanë thënë ,‘ Oh, ju jeni 25 vjeç, ju jeni duke u plakur, ” dhe tani jam 29 vjeç, jam gati të mbush 30 vjeç,” është  shprehur Rexha.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Frika nga tërmetet, këshilla e psikiatres: Truri organi më i dëmtuar, kthejuni hobeve. Komunikoni me fëmijët

Aktualitet

Frika nga tërmetet, këshilla e psikiatres: Truri organi më i dëmtuar, kthejuni hobeve. Komunikoni me fëmijët

Pasi vendi ynë u godit nga një tërmet i fuqishëm më 26 nëntor, duke shkaktuar viktima dhe njerëz të lënduar, frika dhe paniku ‘mbërthehu’ qytetarët. Qindra qytetarë braktisën banesat e...

‘Arbëria për Shqipërinë, jep një ndihmë për vëllezërit e goditur nga tërmeti’

Politikë

‘Arbëria për Shqipërinë, jep një ndihmë për vëllezërit e goditur nga tërmeti’

Kryetarët e bashkive arbëreshe të Kalabrisë bashkë me komunitetet e tyre janë pranë popullit shqiptar, që u godit nga një tërmet i fuqishëm në 26 Nëntor. Sëbashku, shprehin afërsinë me të...

Ministria e Jashtme ju kërkon gazetarëve, të dorëzojnë urgjent Pasaportat e Shërbimit

Politikë

Ministria e Jashtme ju kërkon gazetarëve, të dorëzojnë urgjent Pasaportat e Shërbimit

Ministria për Europ Punët e Jashtme ka njoftuar ditën e sotme, se të gjithë gazetarët dhe drejtuesit e mediave që posedojnë Pasaporta Shërbimi, duhet ti dorëzojnë ato sa më shpejtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!