Sherzinger perfekte pranë detit

Premte, 09 August 2019 17:25

Këngëtarja e famshme amerikane Nicole Scherzinger çdo here e më shumë po tregohet atraktive në imazhet e saj, shkruan Indeksonline.

Scherzinger edhe pse ka kohë që nuk ka sjell ndonje projekt të ri muzikor ajo është aktive në rrejtin social Instagram ku publikuar disa fotografi dhe ajo duket mjaftë sensuale edhe atraktive.

Nicole siç shihet është duke bërë stërvitje, pasi që ka forma përfekte trupore, e kështu ajo shfaqet pranë detit.

E veshur me një pale bikinengjyrë kafe të errta dhe nuance të bardh, ajo tregon trupin përfekt. Ndryshe Nicole njihet edhe si ish anëtarja e PussyCat Dolls

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata e Apelit të Durrësit zhvendoset në Kavajë

Politikë

Gjykata e Apelit të Durrësit zhvendoset në Kavajë

Gjykata e Apelit të Durrësit është zhvendosur përkohësisht në Kavajë. Vendimi është marrë nga Këshilli i Lartë Gjyqësore, me qëllim vazhdimin e veprimtarisë dhe shërbimeve gjyqësore. Njoftimi për mediat: Për rifillimin e veprimtarisë...

FOTO/ Dëmet e tërmetit, dy raporte të ndryshme për drejtorinë e Tatimeve

Politikë

FOTO/ Dëmet e tërmetit, dy raporte të ndryshme për drejtorinë e Tatimeve

Dy raporte të ndryshme për të njëjtin objekt. Bëhet fjalë për drejtorinë rajonale të Tatimeve në Tiranë. Janë të njëjtët ekspertë që kanë inspektuar këtë objekt në datat 4 dhe 5 dhjetor Në...

Frika nga tërmetet, këshilla e psikiatres: Truri organi më i dëmtuar, kthejuni hobeve. Komunikoni me fëmijët

Aktualitet

Frika nga tërmetet, këshilla e psikiatres: Truri organi më i dëmtuar, kthejuni hobeve. Komunikoni me fëmijët

Pasi vendi ynë u godit nga një tërmet i fuqishëm më 26 nëntor, duke shkaktuar viktima dhe njerëz të lënduar, frika dhe paniku ‘mbërthehu’ qytetarët. Qindra qytetarë braktisën banesat e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!