Kiara Tito tregon ngjyrën çokolladë që e ka marrë nga pushimet

E mërkurë, 14 August 2019 21:16

Kiara Tito e ka bërë nxehtë.

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito, e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Me këtë imazh ajo e ka marrë edhe njëherë vëmendjen e ndjekësve të shumtë pasi duket tejet tërheqëse në bikini të bardha.

Nga pushimet ajo ka marrë ngjyrë çokolladë andaj kjo e bën të duket akoma më tërheqëse.

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Akademia e Shkencave në Bullgari nxit debatin e madh: Gjuha maqedonase nuk ekziston!

Aktualitet

Akademia e Shkencave në Bullgari nxit debatin e madh: Gjuha maqedonase nuk ekziston!

Pas një seance të mbajtur mesditën e djeshme në Sofje, Akademia Bullgare e Shkencave doli në konkluzionin se gjuha maqedonase nuk ekziston dhe se është një “normë e shkruar-rajonale” e...

Sizmiologu: Përse u dëmtua më fort Thumana dhe disa zona në Durrës

Aktualitet

Sizmiologu: Përse u dëmtua më fort Thumana dhe disa zona në Durrës

Një nga profesorët më të njohur në Greqi në fushën e sizmiologjisë, Spyridon Pavlidis, ka shpjeguar me detaje se përse disa nga zonat më të prekura nga tërmeti ishin në...

Me 221 km/h në aksin Sauk-TEG.

Aktualitet

Me 221 km/h në aksin Sauk-TEG.

Një shpejtësi e çmendur dhe frikshme që rrezikon edhe përdoruesit e tjerë të rrugës. “Radari dhe polici të shpëtojnë jetën. Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg. 221 km/h...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!