Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

E Enjte, 15 August 2019 08:57

Në Hollywood mund të ndodhë çdo gjë. Gjithmonë kemi dëgjuar për ngacmime seksuale, por kësaj radhe është një mashkull që ka akuzuar një femër.

Të paktën kështu pretendon modeli Josh Kloss, i cili thotë se është viktimë e këngëtares Katy Perry. Dhe kjo sipas tij ka ndodhur 9 vite më parë kur realizohej klipi për këngën “Teenage Dream”. 38 vjeçari thotë se këngëtarja e famshme e ka ngacmuar gjatë xhirimeve.

Josh përmes një postimi në Instagram ka shkruar se në fillim Perry ishte treguar e sjellshme me të, por më pas kishte bërë veprime të pahijshme kundrejt tij. Katy madje e kishte ftuar në një klub striptizmi, por ai nuk kishte pranuar, duke u justifikuar se ishte i lodhur. Gjithashtu Josh ka treguar se një ditë këngëtarja ishte zhveshur para tij duke e vënë në siklet modelin. Të gjithë këto i cilëson si ngacmim, ndërsa rrëfen edhe pse vendosi të flasë pas 9 vitesh.

“Qëllimi im është të tregoj se ka dhe gra që kanë famë apo pushtet që kryejnë veprime të shpifura, njësoj si shumë aktorë apo regjisorë  që sot janë nën akuzë” -thotë modeli. Vetë Perry nuk ka reaguar por miq të saj kanë thënë se modeli po hedh këto akuza pasi këngëtarja nuk pranoi të kishte një lidhje me të.

Mbetet për t’u parë nëse këngëtarja do t’i përgjigjet këtyre akuzave, që janë me të vërtetë të rënda dhe dëmtojnë imazhin e saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Politikë

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Prej më shumë se 2 vitesh, Gjykata Kushtetuese në Shqipëri nuk është më funksionale si rezultat i largimit të anëtareve të saj, që nuk e kaluan dot “sitën” e vetingut.Betohen-anetaret-e-Kushtetueses Pas...

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

Aktualitet

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

  Rezulton pozitiv rasti i parë me Covid 19 në Sarandë. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për një shtetase ukrahinase, e cila ka ardhur për pushime në...

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!