Pas gjashtë vjetësh lidhje të fshehtë, ndahet çifti i njohur

Tuesday, 20 August 2019 12:39

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund lidhjes së mistershme gjashtë vjeçare. Aktorja 40-vjeçare dhe aktori 51-vjeçar kanë qenë njëri prej çifteve të Hollywoood-it që kanë qëndruar larg qendrës së vëmendjes mediale dhe në këtë mënyrë edhe janë ndarë para se të niste vera.

Kjo u bë e ditur pasi fundjavën e kaluar Jamie u pa i kapur për duar me këngëtaren Sela Vave gjatë mbrëmjes në Los Angeles.

Mediat e huaja shkruajnë se Katie e kishte dëgjuar këtë dhe i kishte thënë miqve të saj se nuk i intereson ajo se çfarë Jamie bën, duke shtuar se është jeta e tij dhe se ata nuk kishin qenë së bashku për disa muaj.

Një burim tjetër thotë se çifti u nda gjatë muajit maj, disa javë pasi e bënë paraqitjen e tyre të parë së bashku gjatë pjesëmarrjes në Met Gala.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!