Quentin Tarantino baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare

E Enjte, 22 August 2019 21:00

Regjisori i famshëm Quentin Tarantino do bëhet baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare.

Tarantino dhe bashkëshortja e tij izraelite Daniella Pick, janë në pritje të fëmijës së parë.

Ende nuk dihet asnjë detaj tjetër mbi shtatzëninë dhe sa muajshe është modelja.

"Daniella dhe Quentin Tarantino janë shumë të lumtur të njoftojnë se janë në pritje të një foshnje,"-tha një zëdhënës i çiftit.

Çifti u martua në nëntor. Regjisori i “Once Upon A Time In Hollywood” u takua me modelen gjatë promovimit të filmit të tij "Inglourious Basterds" në Izrael në 2009. Ata u fejuan në vitin 2017.

Lajmi për ardhjen e një foshnje në jetë vjen në një kohë triumfi profesional për Tarantino. Analistët parashikojnë se “Once Upon A Time In Hollywood” do fitojë të paktën 375 milion dollarë në të gjithë botë.

Modifikuar më E Enjte, 22 August 2019 20:15

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!