Stresi publikon këngën e re pas lirimit nga policia

Tuesday, 17 Prill 2018 13:45

Rrepisti i njohur Stresi u vu në qendër të lajmeve disa ditë më parë pasi u arrestua nga policia.

Autoritetet kishin gjetur një sasi të konsiderueshme kokainë në një lokal dhe për këtë u arrestuan disa persona, ndër ta edhe Stresi. Në një deklaratë të publikuar në Balkanweb, stresi u shpreh brenda qelisë që këtë lëndë narkotike e konsumonte për kënaqësinë e tij kur ishte me miqtë dhe nuk e tregtonte.

Menjëherë sapo është liruar nga policia ai ka publikuar këngën e tij të re të titulluar “GTA”. Kënga është e stilit të reperit, ku flitet për konflikte dhe në klip shfaqen edhe armë.

Modifikuar më Tuesday, 17 Prill 2018 13:53

Video

2 komente

 • Përgjigju JavierViexy

  tinder sign up , tinder online
  tinder online

  Hënë, 10 May 2021 00:37 komentuar nga JavierViexy
 • Përgjigju Myronleant

  online dating sites
  all free dating

  E Enjte, 15 Prill 2021 15:33 komentuar nga Myronleant

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...