Vila e Pamela Anderson, si ‘parajsa’ mbi tokë

Tuesday, 17 Prill 2018 16:55
Pamela Anderson Pamela Anderson

Pamela Anderson është cilësuar si një femrat më të bukura dhe të njohura në showbizin botëror.

Sigurisht që fiziku e ka ndihmuar shumë aktoren që numëron një pasuri marramendëse.

Aktorja ka një vilë luksoze në Malibu të cilën e ka blerë në 2008, dhe kushton plotë 1.8 milionë dollarë.

Aktorja e ka rinovuar shtëpinë dhe ajo tashmë duket si një copë parajse mbi tokë.

Shikoni disa nga ambientet e shtëpisë, të cilët do t’ju lënë gojëhapur.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet lidhja, modelja shqiptare prej vitesh e lidhur me boksierin nga Tunizia

Show-biz

Zbulohet lidhja, modelja shqiptare prej vitesh e lidhur me boksierin nga Tunizia

Gjatë gjithë kësaj periudhe janë zbuluar lidhje të ndryshme të femrave shqiptare me të huaj, e dashuria nuk njeh kufij, pasi i kapërcen ato.   Një tjetër romancë dashurie që ka vite...

Infrakt në stadium/ Ja si vdiq kryebashkiaku i Rrogozhinës

Kronikë

Infrakt në stadium/ Ja si vdiq kryebashkiaku i Rrogozhinës

Është ndarë nga jeta kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës, Haxhi Memolla.  Infarkti i ka marrë jetën kryebashkiakut.

Përplasen dy makina në autostradë, një vajzë e plagosur

Kronikë

Përplasen dy makina në autostradë, një vajzë e plagosur

Një 23-vjeçare është plagosur këtë të shtunë si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në autostradën Laç-Fushë Krujë. Sipas informacioneve një mjet tip ‘Benz’ me drejtues shtetasin A. L., ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!