Floriana Garon e ‘prin’ për mirë shtatzania, ja si duket pas lindjes së vajzës

Tuesday, 17 Prill 2018 17:39
Floriana Garo Floriana Garo

Floriana garo, moderatorja që fitoi zemrat e të gjithëve gjatë kohës që prezantonte emisonin ‘’ Jo Vetëm Modë’’ ëshët bërë së fundmi nënë e një vajze.

Ajo ka postuar shumë pak nga jeta e saj personale kohët e fundit, por më në fund Floriana tregoi se sa e lumtur duket pas lindjes së vajzës.

Moderatorja ka postuar një ‘ SELFIE’ në Instagram ku duket tepër e qeshur dhe e ëmbël pas lindjes së vajzës.

Floriana nuk ka ndryshuar aspak, është zbukuruar edhe më shumë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...