Bebe Rexha takon aktoren e saj të preferuar (FOTO)

Tuesday, 01 October 2019 17:52

ëngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka realizuar ëndrrën e saj për të takuar aktoren e preferuar, Angelina Jolie.

Bebe e takoi Jolie në premierën e “Maleficent: Mistress Of Evil”.Këngëtarja dhe aktorja pozuan pranë njëra-tjetrës, të dyja të veshura me fustane të zi. Angelina të dua”, shkruan Bebe në njërën prej videove ku filmon Jolie me fëmijët e saj.

Bebe nuk u ndal me kaq pasi edhe pas takimit ishte shumë e emocionuar dhe shkruajti: “Takova Mbretëreshën Jolie”.
ImageImageImage
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

I njohur për policinë, kush është 26 vjeçari i vrarë në Kavajë

Aktualitet

I njohur për policinë, kush është 26 vjeçari i vrarë në Kavajë

Marjus Ismaili është 26-vjeçari i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në Kavajë, pasi një konflikti banal, nën efektet e alkoolit. I riu rezulton emër i njohur për policinë, pasi...

Interi mbetet "thatë", mesfushori i Barçës bind trajnerin

Sport

Interi mbetet "thatë", mesfushori i Barçës bind trajnerin

U mendua se do të largohej në merkaton e janarit për shkak se nuk po luante me Bracelonën por duket se situata e Ivan Rakitiç ka marrë një kthesë pozitive. Futbollisti...

Përdhunuesi serial dënohet me 33 burgime të përjetshme

Globi

Përdhunuesi serial dënohet me 33 burgime të përjetshme

Një përdhunues serial është dënuar me 33 burgime të përjetshme. Joseph McCann përdhunoi mbi 11 gra dhe fëmijë në të gjithë Anglinë. Viktimat e përdhunimit të Joseph McCann ishin të moshës 11...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!