Kylie dhe Kris me çantat më të kushtueshme në botë

Tuesday, 01 October 2019 18:32

Kylie Jenner ka postuar një foto në të cilën, së bashku me nënën e saj Kris, shfaqet teksa udhëton për punë me një jet privat. Deri këtu asgjë e çuditshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • Të dyja janë shfaqur me një look in total black me një çantë ngjyrë pana të Hermes shumë e shtrenjtë. Bëhet fjalë për cantat më të rralla dhe të kushtueshme në botë, duke pasur parasysh që një model I thjeshtë i tillë kushton 90 000 dollarë. Materiali i çantave është me lëkurë krokodili nga Nili, ku mund të zbulosh në imazhin e saj pamje të maleve madhështore të Himalayeve. Nëse këtij aksesori i shtojmë edhe zinxhirët apo kapëset mbyllëse të çantave me flori dhe diamante, këto çanta mund ti kalojnë 430 000 dollarë.

Hermes çanta të kësaj cilësie dhe çmimi prodhon vetëm dy në vit, dhe këto vetëm për klientë të caktuar shumë të pasur. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar komentet e fansave.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nëse nuk rrini mjaftueshëm në diell, ja si ta merrni vitaminën D

Shëndeti

Nëse nuk rrini mjaftueshëm në diell, ja si ta merrni vitaminën D

Vitamina D është një nga vitaminat e tretshme në yndyra, së bashku me vitaminat A, E dhe K. Kjo vitaminë ka përfitime të ndryshme, të cilat përfshijnë përthithjen e kalciumit...

3 mijë kroatë të vrarë nga serbët: 28 vjet nga masakra e Vukovarit të Kroacisë!

Globi

3 mijë kroatë të vrarë nga serbët: 28 vjet nga masakra e Vukovarit të Kroacisë!

Vukovari i Kroacisë, që ndodhet në afërsi të kufirit me Serbinë, sot ka shënuar përvjetorin e 28’të të masakrës, ku ushtria e Jugosllavisë bashkë me forcat serbe, vranë mbi 3000...

Nën hapat e prindërve, vajza e Beyonce fiton çmimin e rëndësishëm

Show-biz

Nën hapat e prindërve, vajza e Beyonce fiton çmimin e rëndësishëm

Vajza 7-vjeçare e Jay-Z dhe Beyoncé-s, Blue Ivy Carter, fitoi çmimi Ashford & Simpson Songwriter’s Award Train Soul 2019 të Dielën për kontributin e saj në melodinë “Brown Skin Girl”. Kënga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!