Modelja Playboy shpallet ‘Miss Bumbumi 2019’

Tuesday, 01 October 2019 18:37

Modelja e revistës së njohur ‘Playboy’ është shpallur Miss Bumbumi 2019.

Braziliana 29 vjeçare Suzy Cortezz pozoi me një palë bikini të vogla dhe çizme të gjata që ishin dizajnuar me flamurin brazilian.Eventi që ka për qellim të shpallë femrën me të pasmet më të bukura në botë u mbajt në Mexico City.

Në këtë event morën pjesë vajza nga e gjithë bota, përfshirë Britani e Madhe, SHBA, Kanada, Australi, Spanjë, Francë, Gjermani, Portugali, Meksikë dhe Brazil.Vendet evropiane morën vendet e dyta dhe të treta; Rayane Laura Souza, që përfaqësonte Francën dhe Jessica Lopes, e cila përfaqësonte Britaninë.Modleja Suzy nuk do të marr vetëm kurorën  nga ky event por edhe çmimin por  prej 10.000 stërlinash.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Politikë

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Prej më shumë se 2 vitesh, Gjykata Kushtetuese në Shqipëri nuk është më funksionale si rezultat i largimit të anëtareve të saj, që nuk e kaluan dot “sitën” e vetingut.Betohen-anetaret-e-Kushtetueses Pas...

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

Aktualitet

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

  Rezulton pozitiv rasti i parë me Covid 19 në Sarandë. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për një shtetase ukrahinase, e cila ka ardhur për pushime në...

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!