I shiti virgjërinë deputetit, flet 24-vjeçarja: Është emocionuese të…

E mërkurë, 02 October 2019 09:40

Një vajzë 24-vjeçare thotë se i ka shitur virgjërinë një deputeti dhe me paratë që do të marrë synon që të investojë në pasuri të patundshme. Rasti ka ndodhur në Britani të Madhe. 24-vjeçarja e quajtur Lia pretendon se ka shitur virgjërinë për 1.3 milionë Paund, për të cilën ka paguar një deputet anglez, identiteti i të cilit mbahet sekret. 24-vjeçarja nxorri në ankand virgjërinë e saj përmes kompanisë “Cinderella Escorts”.

Burri me të cilin ka pranuar të flejë, Lia thotë se është një “zotëri i mirëarsimuar dhe me shumë ndikim në Londër”. “Është emocionuese të takosh një burrë me kaq shumë pushtet. Më bëri përshtypje që ka shofer personal dhe truprojë, dhe një person si ai është i interesuar për mua”, shprehet Lia, duke shtuar se dëshiron që hera e parë e saj të jetë një marrëdhënie seksuale normale.

Lia thotë se tani që ka marrë 1.3 milionë Paund, do të jetojë më afër Londrës, në një lagje të sigurtë dhe të mos ketë strese financiare. Ajo tregon gjithashtu se banon me të ëmën, e cila është në dijeni të planeve të saj dhe e mbështet në çdo hap. Paratë e përfituara, Lea thotë se do t’i përdorë edhe për të ndjekur pasionet e saj, vallëzimin dhe të shkruarit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!