Eriona Suleimani i fut një kunjë ish burrit: “Nuk më pëlqen supa e ngrohur dy herë”

E Enjte, 03 October 2019 19:56

Erjona Sulemani ka vendosur ti japë përgjigje fansave në rrjetet sociale lidhur me mërdhënien që ka me ish bashkëshortin futbollistin Blerim Xhemaili. Pyetjes nëse martesa me Xhamailin përfundoi për arsye tradhtie, Erjona iu përgjigj: Jo, jo, nuk ishte ky motivi.

Dhe atij që ishte kurioz të dinte nëse do të rikthehej në krahët e futbollistit të Bolognas, i shpjegoi: “Është një pyetje që ma bëni gjithmonë po përgjigjem një herë e mirë për të gjitha. Nuk më pëlqen t’i përsëris gjërat në jetën time dhe aq më pak të besoj te supa që ngrohet disa herë. Ne e respektojmë njëri-tjetrin për rolin që kemi si prindër të Luanit”.

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/42100160_1442528942558348_6566991290801423419_n-240x300.jpg 240w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/42100160_1442528942558348_6566991290801423419_n-768x959.jpg 768w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/42100160_1442528942558348_6566991290801423419_n-480x600.jpg 480w" alt="" style="user-select: auto !important; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: baseline; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">
https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-300x300.jpg 300w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-768x768.jpg 768w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-24x24.jpg 24w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-48x48.jpg 48w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-96x96.jpg 96w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-150x150.jpg 150w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n.jpg 1080w" alt="" style="user-select: auto !important; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: baseline; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">
https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/67880260_1641522189315986_717800517291681261_n-240x300.jpg 240w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/67880260_1641522189315986_717800517291681261_n-768x959.jpg 768w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/67880260_1641522189315986_717800517291681261_n-480x600.jpg 480w" alt="" style="user-select: auto !important; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: baseline; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Politikë

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Prej më shumë se 2 vitesh, Gjykata Kushtetuese në Shqipëri nuk është më funksionale si rezultat i largimit të anëtareve të saj, që nuk e kaluan dot “sitën” e vetingut.Betohen-anetaret-e-Kushtetueses Pas...

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

Aktualitet

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

  Rezulton pozitiv rasti i parë me Covid 19 në Sarandë. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për një shtetase ukrahinase, e cila ka ardhur për pushime në...

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!