E lodhur nga xhirimet e filmit të ri, shikojeni si duket JLo pa pikë grimi në fytyrë

Saturday, 05 October 2019 17:12

Jennifer Lopez po punon intenzivisht rreth xhirimeve të filmit të ri. 

Ylli botëror, Jennifer Lopez ditë më parë konfirmoi se do të jetë pjesë e një filmi të ri.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur kësaj radhe vjen në rolin kryesor në filmin “Marry Me”, xhirimet e të cilit po zhvillohen këto ditë.

Bashkë me të do të aktrojë edhe pop-ylli, Maluma, i cili vjen në rolin e të fejuarit të Jenniferit.

Së fundi, “DailyMail” ka publikuar disa fotografi të këngëtares, pas xhirimeve disaorëshe të filmit, ku u shfaq në rrugë pa pikë grimi në fytyrë.

Ani pse e lodhur, ajo dukej e freskët dhe në formë të mirë. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjirokastër/ Shpërthen tritoli në banesën e muratorit

Aktualitet

Gjirokastër/ Shpërthen tritoli në banesën e muratorit

Një shpërthim i fortë është dëgjuar këtë mbrëmje në fshatin Shtëpëz të Gjirokastrës. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një sasi tritoli ka shpërthyer në një banesë private. Mësohet se banesa...

E bujshme nga Gjermania, Xhaka kërkohet nga dy skuadrat rivale

Sport

E bujshme nga Gjermania, Xhaka kërkohet nga dy skuadrat rivale

Milan nuk është skuadra e vetme e interesuar për Granit Xhakën. Mesfushori shqiptar i kombëtares së Zvicrës duket se e ka caktuar tashmë të ardhmen. Konfliktet e fundit me tifozët dhe...

Askush nuk e ka bërë më parë, Mourinho do të provojë rekordin historik!

Sport

Askush nuk e ka bërë më parë, Mourinho do të provojë rekordin historik!

Jose Mourinho ka marrë drejtimin e Tottenham, duke zëvendësuar Mauricio Pochettinon. “Special One” e merr në një moment aspak të mirë ekipin e “gjelave”, pasi në Premier League, ata kanë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!