Big Mama në një lidhje me modelin turk, këngëtarja poston foton e ëmbël

Premte, 11 October 2019 12:58

Big Mama është një nga këngëtaret më energjike shqiptare. Ajo është një nga ato personazhe që nuk i pëlqen ta ekspozojë shumë jetën e saj private.

Nuk ndodh shpesh që Bigu të jetë pjesë e mediave rozë. Por këtë herë këngëtarja ka menduar t’i surprizojë fansat dhe të na sjellë pak dashuri në këto ditë të ftohta siç thotë ajo.

Këngëtarja e njohur ka publikuar një foto me modelin turk Serhat Kaynarpinar, i cili gjithashtu ka publikuar dy foto të tjera ku shfaqet bashkë me Bigun. “Në këto ditë të ftohta do t’ju sjell pak dashuri”- shkruan këngëtarja shqiptare. Edhe modeli turk ka postuar të njëjtën foto dhe shkruan ‘Të dua”.

Menjëherë kanë filluar spekulimet se çifti mund të jetë në një lidhje. Nuk e përjashtojmë këtë si mundësi, por janë të larta edhe shanset që ata të jenë duke punuar për një project së bashku.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Aktualitet

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Prej shumë vitesh, hapësira mediatike shqiptare pushtohet nga shprehje patetike “policia arreston dhe drejtësia liron”. Këtë togfjalësh e kanë përdorur qeveritë shqiptare, pavarësisht ngjyrimeve politike. Natyrisht, kryeministri aktual, Edi Rama, e...

Vajza e Xhevdet Ferit rrëqeth rrëqeth me postimin për të atin: Ja aryeja pse nuk mbajtëm homazhe

Aktualitet

Vajza e Xhevdet Ferit rrëqeth rrëqeth me postimin për të atin: Ja aryeja pse nuk mbajtëm homazhe

Një insuficience e rëndë pulmonare, të cilës nuk mundi t’i mbijetojë dot, është kjo sëmundja që i mori jetën aktorin të mirënjohur Xhevdet Feri dy ditë më parë. Në një...

‘Çanë’ detin me mbi 4 ton hashash/ Jepet dënimi për dy shqiptaret

Aktualitet

‘Çanë’ detin me mbi 4 ton hashash/ Jepet dënimi për dy shqiptaret

Për ta, udhëtimi mbaroi në burgun e Leçes në Italinë fqinje… Pikërisht pas hekurave përfunduar dy shqiptarët e arrestuar nga “Guardia di Finanza” natën e 25 Prillit 2019, pas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!