Kiara Tito do të martohet vitin tjetër por mungon dhëndri

Saturday, 12 October 2019 16:41

Moderatorja Kiara Tito vazhdon të jetë shumë e komentuar për jetën private edhe pse gjatë gjithë kësaj kohe është përpjekur ta ruajë jashtë syrit të publikut.

Madje për një kohë të gjatë ajo u përfol për një lidhje me Butrint Imerin, por moderatorja preferoi të mos e konfirmonte edhe pse dyshja u kapën shpesh bashkë.

Së fundmi në nëj intervistë për ‘Pop Culture’ e pyetur nga Donja Mema se kur ka ndërmend të martohet Kiara tregoi se kjo do të ndodh shumë shpejt.

"Them ta bëj dasmën vitin tjetër nga inati", u shpreh Kiara dhe shtoi: "Kush është i lirë të dojë të martohet e pres, se vetëm jetoj", duke zbuluar kështu se aktualisht është beqare.

auto_-640-0-5da1ab299a7021570882551.jpgauto_-640-0-5da1ab2b338b51570882531.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish deputeti Xhemal Gjunkshi, të emëruarit të Ramës në bashkinë Bulqizë: Lefter DORËHIQU!

Politikë

Ish deputeti Xhemal Gjunkshi, të emëruarit të Ramës në bashkinë Bulqizë: Lefter DORËHIQU!

Kryeministri duhet të kishte shkarkuar Leter Allën, të droguarin e Bulqizës. Heshtje dhe indiferentizëm pas transmetimit të videos shokuese të transmetuar në ABC TV, ku shihet Kryebashkiaku i emëruar nga Edi...

‘Anti-shpifja’ për shqyrtim në Komisionin e Venecias, ish-deputetja e opozitës: Akti i KiE zbulon fytyrën e qeverisë

Politikë

‘Anti-shpifja’ për shqyrtim në Komisionin e Venecias, ish-deputetja e opozitës: Akti i KiE zbulon fytyrën e qeverisë

Pasi Këshilli Europian kërkoi që paketa ‘Anti-shpifje’ të shkojë për shqyrtim në Komisionin e Venecias, vjen një reagim dhe nga ish-deputetja e LSI-së Kejdi Mehmetaj. Përmes një mesazhi Mehmetaj thekson...

200 lëkundje tërmeti në Turqi nga mbrëmja e djeshme

Globi

200 lëkundje tërmeti në Turqi nga mbrëmja e djeshme

Turqia është goditur nga një numër tërmetesh gjatë mbrëmjes së djeshme dhe ditës së sotme. Turqia ka përjetuar momente tmerri, gjatë natës së kaluar, teksa është goditur nga rreth 200...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!