Fotot/ Oni Pustina në event me bashkëshorten seksi, vitet nuk kalojnë për ta

Saturday, 12 October 2019 16:47

Me rolin e postierit në programin “Dua të të bëj të lumtur”, Oni Pustina nuk kishte si të mungonte në premierën e filmit të regjisorit të atij formati, Eduart Grishaj.

I shoqëruar nga partnerja e tij, ish-balerina Linda Poda, ai dukej shumë në formë dhe i kuruar, sikur të ketë bërë kompromis me kohën. Dhe nuk është shumë rastësi, forma e tij fizike prej një ish-modeli është rezultat i kujdesit të madh për veten, siç është dhe rutina e biçikletës.

Një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar dhe i adhuruar nga shumë vajza për pamjen e tij, modeli, dikur i famshëm në Itali, u rikthye në ekranin shqiptar si pjesë e sezonit të radhës të “Dua të të bëj të lumtur”, si një nga gazetarët që transmetonte mesazhet dhe ndiqte historitë.

Me kthimin në Shqipëri, Oni u martua me balerinën Linda Poda dhe është baba i një vajze. Bukuroshi i ekranit është shumë i rezervuar për jetën private dhe kjo vihet re dukshëm, pasi fotot e tij me familjen janë shumë të rralla. Megjithatë, me rastin e ditëlindjes së vajzës së tij, e cila dje festoi 4-vjetorin e lindjes, ai publikoi një video nga festa dedikuar së bijës, duke thyer rregullin.

Prej vitesh ka krijuar familjen e re në Tiranë dhe kjo është periudha kur ai ka postuar më shumë foto familjare. Përveç biznesit, ai poston foto me të bijën si një baba shumë i përkushtuar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!