Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Hënë, 21 October 2019 14:31

Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, që ka botuar dhe nxjerrë në treg librin e saj autobiografik.

Por ky libër ka të përfshirë plotë 1,050 fotografi të Rihanës, ku janë imazhe të ndryshme  nga periudhat e caktuara që ajo ka kaluar  deri më tani.

Libri ka 504 faqe me 1.050 fotografi nga momente të ndryshme të jetës së saj  jeta e saj, përfshirë fëmijërinë e saj, momente private me të dashurit dhe skena nga koha e saj si një prej popstar ndërkombëtare.

Rihana mesa duket nuk e ka botuar për çdo kënd këtë lloj libri, pasi çmimi që i ka vënë është relativisht shumë i lartë. Libri i saj kushton plot 116 mijë dollarë.

rtget.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kushtetuesja në Venecia, Gjata: Është pa efekvitet!

Politikë

Kushtetuesja në Venecia, Gjata: Është pa efekvitet!

Sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata tha në studion e lajmeve në RTV Ora se çuarja e çështjes së Gjykatës Kushtetuese në Komisionin e Venecias nuk ka asnjë...

Këto janë 10-këngëtaret më të pasura të vitit

Kulturë

Këto janë 10-këngëtaret më të pasura të vitit

Revista Forbes ka lëshuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019, dhe siç do ta shihni, këngëtarët e famshëm panë që pasuritë e tyre të...

“Nuk jam b***lëpirës”: Conte tregon raportin me lojtarët, “i them si të bëjnë dashuri”

Sport

“Nuk jam b***lëpirës”: Conte tregon raportin me lojtarët, “i them si të bëjnë dashuri”

Antonio Conte në të gjithë fushën. Atë të lojës e atë të dashurisë. Nga kuadrati i gjelbër në krevatin e shtëpisë, nga puna tek familja, tekniku i Inter rrëfehet për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!