Pas ndarjes, Nora dhe Roberti kapen së bashku në aeroport (Video)

Hënë, 21 October 2019 22:16

Në fund të verës Robert Berisha ndau me gjithë ndjekësit e tij në Instagram lajmin se martesa e tij me Nora Istrefin ka marrë fund.
Këngëtari zbuloi se shkak ishte bërë mungesa e dashurisë por pavarësisht kësaj ata të dy do vazhdojnë të jenë prindër të përgjegjshëm për Reneen e vogël.

Ndarja u duk paqësore dhe mjaft e civilizuar, aq sa çifti janë fotografuar së bashku në aeroport. ‘Prive’ ka publikuar video dhe foto të Norës dhe Robertit, të cilët nuk janë vetëm, por së bashku me Erën dhe Dj Red. Kjo mund të jetë një rastësi, ose dyshja e famshme ruajnë raporte të mira edhe pas ndarjes.

Modifikuar më Hënë, 21 October 2019 20:36

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës

Politikë

Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës

Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e raportuar një ditë më parë fillimisht nga SYRI.net. Një bisedë telefonike mes zëdhënësit të Presidencës, Tedi Blushit dhe një zyrtari të ambasadës italiane...

Barça, kërkohet një zëvendësues për Suarez

Sport

Barça, kërkohet një zëvendësues për Suarez

Barcelona po përgatitet për të gjetur zëvendësuesin në një të ardhme jo shumë të largët të Luis Suarez. Uruguajani është një makineri golash por pak nga pak rendimenti i tij...

Pyetet për ndërhyrjet kirurgjikale, Manjola Nallbani ‘zbulon sekretin’

Show-biz

Pyetet për ndërhyrjet kirurgjikale, Manjola Nallbani ‘zbulon sekretin’

Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj edhe pse tashmë i ka bërë 50-vjeç. Këngëtarja shumë e dashur për publikun komentohet shpesh për fotot...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!