“Të dua përgjithmonë”, Kourtney i jep fund debateve me Kim

Tuesday, 22 October 2019 15:30

Pas debateve të shumta, motrat Kim dhe Kourtney Kardashian duket se po ecin drejt përmirësimit të marrëdhënies së tyre dhe kjo është vënë re gjatë ditëlindje së Kim. Edhe pse e dyshonim, nuk ka munguar urimi i motrës së madhe në këtë ditë kaq të rëndësishme.

Ajo i ka kushtuar një postim në ‘Instagram’ së bashku me një dedikim zemre. Kourtney ka zgjedhur të publikojë një foto të të dyjave të vitit 1996. “Gëzuar ditëlindjen Kimberly Noel Kardashian West, të dua përgjithmonë”, shkruan ajo. Duket se pas deklaratës të fundit të Kourtney-t për Kim ku u shpreh se ishte njeriu më i keq në botë, gjakrat mes motrave janë qetësuar dhe marrëdhënia e tyre po rregullohet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

Aktualitet

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili ka treguar për problematikat e ndërtimeve që u evidentuan pas tërmetit. Sipas tij...

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Aktualitet

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Tërmeti i 26 nëntorit që kaluam, për të gjithë ne që ishim pranë epiqendrës apo edhe ne perimetrin e lëkundjeve shkatërruese të tij, ishte një provë e vështirë për ne...

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Aktualitet

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Një proces gjyqësor ky i dyshuar kryesor është një bashkëshort shqiptar po mbahet në Britaninë e Madhe, ku Fatos Xheta akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij Safie Xheta. Fatos Xheta...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!