Charlize Theron thotë se kurrë nuk ka dashur të martohet

E mërkurë, 23 October 2019 09:41

Charlize Theron ka folur sinqerisht për jetën personale në një intervistë të re për Glamour.

“Nuk kam qenë në lidhje për një kohë shumë të gjatë. Asnjëherë nuk kam dashur të martohem”, tha ajo.

“Këto janë gjëra që nuk janë të vështira për mua sepse ato janë e vërteta ime. Unë shoh që njerëzit janë disi të hutuar nga kjo madje gratë shumë”.

Charlize ishte më parë në një lidhje afatgjate me aktorin Stuart Townsend pasi u takuan në vitin 2002.

Ata u ndanë në janar të vitit 2010. Theron më vonë nisi të takohej me Sean Penn në fund të vitit 2013 dhe njoftuan fejesën e tyre në dhjetor një vit më vonë, megjithëse u ndanë rreth gjashtë muaj më pas. Klan Kosova 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

EMRI/ Ja kush është i rrezikshmi që u arrestua në mes të Tiranës

Aktualitet

EMRI/ Ja kush është i rrezikshmi që u arrestua në mes të Tiranës

Një shqiptar me pasaportë franceze, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Francë, është arrestuar në Tiranë. Bëhet fjalë për 27 vjeçari, Tedi Qirjako i cili u kap në banesën...

Pamje të frikshme/ Njerëz që shemben përtokë pa ndjenja, çfarë po ndodh me virusin vdekjeprurës (FOTO+VIDEO)

Globi

Pamje të frikshme/ Njerëz që shemben përtokë pa ndjenja, çfarë po ndodh me virusin vdekjeprurës (FOTO+VIDEO)

Mes alarmit te madh te krijuar per virusin vdekjeprures qe po shenon rritje te viktimave ne Kine, mediat kane shperndare edhe pamje shume te frikshme, teksa shihen njerez qe shemben...

Policia kap ‘mat’ brenda një makine 52-vjeçarin në Tiranë, po tentonte të…

Aktualitet

Policia kap ‘mat’ brenda një makine 52-vjeçarin në Tiranë, po tentonte të…

Tenton të vjedhë një mjet, arrestohet nga Policia 52-vjeçari. Nga shërbimet e Komisariatit Nr. 3, falë bashkëpunimit me qytetarët dhe reagimit të shpejtë u arrestua në flagrancë shtetasi D. H., 52...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!