Fotot e Halloween/ Tuna dhe Patrisi maskohen si Kësulkuqja dhe Ujku

Hënë, 28 October 2019 21:58

Prej disa javësh siç është bërë e ditur si nga Tuna por edhe nga bashkëshorti i saj, ato së bashku me djalin e tyre Tian ndodhen në SH.B.A.

Shkak i shpërnguljes së çiftit atje janë bërë angazhimet e Patrisit.

 

Image

 
 

Ndërsa mbrëmjen e djeshme çifti kanë festuar Halloween-in me miqtë e tyre.

Çifti ishin maskaur si ujku dhe kësulkuqja.

Tuna dukej shumë tërheqëse me fustan e shkurtër, me kësulen e famshme të kuqe të Kësulkuqes dhe me çizme.

Ndërsa Patrisi nuk njihet pasi kishte vendosur nëj maskë ujku.

ImageImage

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Aktualitet

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Mediat fqinje kanë zbardhur emrat e dy shqiptarëve të arrestuar, nga policia italiane në San Salvo, pas megaoperacionit të kryer në Bari. Bëhet e ditur se shqiptarët e arrestuar janë Denis Bimi...

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Aktualitet

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Në banesë ndodhej vetëm nëna e tij me vajzën disa muajshe, ndërsa i ati ishte duke mbledhur kanoçe për të siguruar ushqim për 8 fëmijët e tij. Shkaqet e zjarrit...

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Aktualitet

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se nga super-aksioni policor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!