Aktori nxjerr foton me gruan, fansat e “kryqëzojnë”

Tuesday, 29 October 2019 14:10

Aktori i humorit Visjan Ukcenaj poston shpesh në rrjete sociale foto me familjen e tij. Dhe së fundmi ai ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij Jonën.

Çifti shfaqen shumë të dashuruar, Jona duke puthur Visjanin e ky i fundit teksa e përqafon. Por ajo që ka tërhequr vëmendjen është dora e aktorit i cili e ka vendosur në të pasmet  gruas së tij.

‘Kujdes dorën’, ‘Të ka rrëshkitur dora pa dashje’, Je në foto o laçjan’ janë disa nga komentet në foto. Ndërsa aktori ka vendosur të mos ju kthej përgjigje këtyre komenteve.

visjan-1.jpg

Modifikuar më Tuesday, 29 October 2019 14:25

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pamje të frikshme/ Njerëz që shemben përtokë pa ndjenja, çfarë po ndodh me virusin vdekjeprurës (FOTO+VIDEO)

Globi

Pamje të frikshme/ Njerëz që shemben përtokë pa ndjenja, çfarë po ndodh me virusin vdekjeprurës (FOTO+VIDEO)

Mes alarmit te madh te krijuar per virusin vdekjeprures qe po shenon rritje te viktimave ne Kine, mediat kane shperndare edhe pamje shume te frikshme, teksa shihen njerez qe shemben...

Policia kap ‘mat’ brenda një makine 52-vjeçarin në Tiranë, po tentonte të…

Aktualitet

Policia kap ‘mat’ brenda një makine 52-vjeçarin në Tiranë, po tentonte të…

Tenton të vjedhë një mjet, arrestohet nga Policia 52-vjeçari. Nga shërbimet e Komisariatit Nr. 3, falë bashkëpunimit me qytetarët dhe reagimit të shpejtë u arrestua në flagrancë shtetasi D. H., 52...

Korçari i famshëm me një poezi për Lefterin dhe ...

Aktualitet

Korçari i famshëm me një poezi për Lefterin dhe ...

Pamjet ku kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla shikohet duke pirë kokainë kanë bërë xhiron e rrjetit këto ditë. Edhe korçari i famshëm Ilir Vrenozi i ka kushtuar një poezi Lefterit dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!