“Martohu se po plakesh”, përgjigja e Anxhela Peristerit ‘lë me gisht në gojë’ komentuesin

E mërkurë, 30 October 2019 15:33

Një komentues i ka shkruar këngëtares, Anxhela Peristerit që të martohet, pasi mosha po i kalon dhe është në fillimet e pleqërisë. Kjo është një nga pyetjet në fakt që i bëhet me shpesh këngëtares, por mesa duket Anxhela nuk e ka shumë problem faktin që ende nuk është martuar.

“A te duket qe te ka ardh mosha per martese??? se femra bie me shpejt se mashkulli dhe mesa shifet je ne fillimet e pleqerise”, komenton ndjekësi.

Mirëpo, Anxhela ka dhënë një super përgjigje saqë e ka lënë komentuesin me gisht në gojë. “Mosha per martese nuk vjen por vjen njeriu i duhur për martese. Sa per pleqerine me beso eshte shume larg meje”, i replikon ajo.

auto_-640-0-5db983c9d9ec61572439871.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Horoskopi për ditën e sotme 20 janar 2020

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme 20 janar 2020

Dashi Shpenzojeni kohën e lirë me fëmijë, pasi do të mund të çliroheni nga stresi. Sa i përket anës financiare ka gjasa gjendja të përforcohet. Lidhja juaj e dashurisë po...

Parashikimi i motit, e hënë e martë, 20 - 21 janar 2020

Moti

Parashikimi i motit, e hënë e martë, 20 - 21 janar 2020

Gadishull i Ballkanit vazhdon të jetë në ifluencën presonit të lartë atmosferiki i cili do të kushtëzojë  në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë mot të qëndrueshëm.  E hënë, 20 janar 2020 Fillimi i...

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!