Alessandra Ambrosio luan volejboll në një plazh kalifornian

E mërkurë, 30 October 2019 22:22

Ajo është një nga modelet më të famshme në botë e cila për 13 vjet ka parakaluar në pasarelat e Victoria’s Secret, ndërsa tani ish
Engjëlli brazilian Alessandra Ambrosio, nënë e dy fëmijëve Anja dhe Noah, që është e fejuar me sipërmarrësin italian Niccolo Oddi, ’sfilon’ në plazh.
Në një pasdite kaliforniane, 38-vjeçarja seksi zbavitet duke luajtur volejboll me miqtë e saj dhe rëra transformohet menjëherë në një tapet të kuq të zjarrtë.
Me mbathje ngjyrë mishi dhe një t-shirt të shkurtër poshtë gjoksit, Ambrosio tërheq vëmendjen e të gjithë fotografëve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

Aktualitet

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili ka treguar për problematikat e ndërtimeve që u evidentuan pas tërmetit. Sipas tij...

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Aktualitet

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Tërmeti i 26 nëntorit që kaluam, për të gjithë ne që ishim pranë epiqendrës apo edhe ne perimetrin e lëkundjeve shkatërruese të tij, ishte një provë e vështirë për ne...

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Aktualitet

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Një proces gjyqësor ky i dyshuar kryesor është një bashkëshort shqiptar po mbahet në Britaninë e Madhe, ku Fatos Xheta akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij Safie Xheta. Fatos Xheta...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!