Ish i dashuri i George Michael tregon fakte tronditëse për këngëtarin pas vdekjes

E Enjte, 31 October 2019 17:32

Fadi Fawaz ish i dashuri i këngëtarit të njohur George Michael po përjeton periudhën më të keqe te jetës së tij.

Ai është dëbuar nga shtëpia që pretendonte që George ja kishte dhënë leje të jetonte  Por së fundmi siç duke në shenjë hakmarrje se këngëtari i ndjerë nuk i kishte lënë gjë nga pasuria e tij ai ka zbuluar disa fakte tronditëse të cilat nuk diheshin me parë për këngëtarin.

Duke postuar një selfie për tu treguar të gjithëve që llogaria e tij nuk vjedhur por është ai vetë që po tregon këto fakte ai është shprehur:George ishte HIV pozitiv, ai ishte i pa talentuar, muzikën e tij nuk e bënte vetë po paguante të tjerët dhe më pas i tregonte si të tijat.

E përsa i pëket jetës seksuale 46 vjeçari është shprehur se seksi me George ishte shumë i mërzitshëm.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Drogë dhe blerje votash/ Biznesmeni i arrestuar, vëllai i shefit të policisë

Aktualitet

Drogë dhe blerje votash/ Biznesmeni i arrestuar, vëllai i shefit të policisë

Policia e Shtetit publikoi të dhëna për kapjen e 32.5 kg me kanabis në formë çokollate. Në njoftim thuhet se operacioni u krye në bashkëpunim mes forcave të Policisë së Tiranës...

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

Aktualitet

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

dekja tragjike e 2 vjeçarit nxorri në pah varfërinë e skajshme në të cilën jetonte familja Çoku në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Rreth orës 15:00 të ditës së djeshme, i vogli...

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Aktualitet

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Prej shumë vitesh, hapësira mediatike shqiptare pushtohet nga shprehje patetike “policia arreston dhe drejtësia liron”. Këtë togfjalësh e kanë përdorur qeveritë shqiptare, pavarësisht ngjyrimeve politike. Natyrisht, kryeministri aktual, Edi Rama, e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!